Środek dezynfekcyjny hipoalergiczny biodegradowalny

Woda elektrolizowana w 100% środek biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego.
Środek dezynfekcyjny hipoalergiczny klasy szpitalnej

Czym jest woda elektrolizowana- kwas podchlorawy

Środek dezynfekcyjny hipoalergiczny

Kwas podchlorawy jest wytwarzany naturalnie przez organizm człowieka. Kiedy nasze ciało jest atakowane przez bakterie i inne drobnoustroje, układ odpornościowy natychmiast reaguje, wysyłając leukocyty (białe krwinki) do miejsca inwazji. Leukocyty inicjują reakcję produkcji kwasu podchlorawego z wody i soli – przy pomocy impulsów nerwowych. ECA jest odzwierciedleniem produkcji kwasu podchlorawego poza organizmem człowieka. Kwas podchlorawy jest więc środkiem biobójczym, który jest naturalnie wytwarzany przez ludzi i zwierzęta. Jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Jest całkowicie biodegradowalny i hipoalergiczny.

Jak działa środek dezynfekcyjny hipoalergiczny biodegradowalny

Środek dezynfekcyjny

Elektrolizowany środek dezynfekujący Justrite zabija 99,99% wirusów, grzybów i bakterii. Likwiduje wirusy na rękach, ubraniach i butach bez podrażnienia oczu lub skóry, nie uszkadza ani nie wybiela odzieży. Woda poddana elektrolizie jest nietoksyczna i niepalna, dlatego nie wymaga szczególnej ostrożności tak jak przy magazynowaniu niebezpiecznych substancji chemicznych czy łatwo palnych.

Czyszczenie i dezynfekcja

Jeśli używasz elektrolizowanej wody jako środka dezynfekującego powierzchnię, po prostu spryskaj powierzchnię i pozwól jej wyschnąć lub użyj gąbki. Nie pozostawia smug i szybko schnie.

Mycie rąk i dezynfekcja

W przypadku stosowania jako środka dezynfekującego do rąk spryskaj delikatną mgiełką dłonie, aby obie ręce były „mokre”, a następnie równomiernie rozprowadź płyn na dłoniach. Pozwól dłoniom wyschnąć, co zwykle zajmuje kilka sekund.

covid - 19 mata +płyn
Środek dezynfekcyjny hipoalergiczny

Zespół badawczy CDC w szpitalu w Chinach odkrył, że połowa butów zespołów medycznych dała wynik pozytywny na obecność wirusa COVID-19. CDC doszedł do wniosku, że należy podjąć stanowcze środki zapobiegawcze w celu dezynfekcji obuwia. Elektrolizowany środek dezynfekujący można stosować jako płyn w matach wejściowych czyszcząco dezynfekujących Notrax.

Odkażanie środków ochrony indywidualnej w kabinach dekontaminacyjnych

Prysznic odkażający

Za pomocą PORTAdec™ 500 prysznica z funkcją mgły odkażającej, odpowiedniego do odkażania środków ochrony indywidualnej przed usunięciem lub w pomieszczeniach higienicznych.

Silny utleniacz, który zabija 99,99% bakterii, grzybów i wirusów

Szybkość reakcji o około 50 – 100 razy skuteczniejsza niż wybielacza domowego

Słaby kwas porównywalny do łagodnego soku cytrusowego, dlatego jest nietoksyczny i nie pozostawia pozostałości na powierzchniach środowiska

Jest bezpieczny dla tkanek ludzkich i wytwarzany naturalnie przez białe krwinki u wszystkich ssaków w celu gojenia i ochrony