Witamy na stronie firmy JP Technik. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości trwałych, ergonomicznych mat i wykładzin przemysłowych – antypoślizgowych, przeciwzmęczeniowych pozwalających zwiększyć wydajność pracy, zadowolenie pracowników, a także zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Naszym głównym partnerem, a zarazem dostawcą mat Notrax jest Justrite Safety Group EMEA B.V. – lider na rynku mat przeciwzmęczeniowych i bezpieczeństwa.

Od początku naszej działalności zdążyliśmy wyposażyć wiele firm w naszym regionie jak i w Polsce. Zrealizowaliśmy wiele zamówień o zróżnicowanym charakterze od pojedynczych do systemowych trafiających do naszych największych kontrahentów. Głównymi odbiorcami naszych produktów są firmy przemysłowe, zakłady produkcyjne, remontowe, warsztaty, hotele, szkoły, obiekty sportowe, baseny, SPA i wiele innych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy wyzwania stojące przed firmami w obszarze czystości i BHP. Stale dbamy o satysfakcję naszych odbiorców. Docieramy do nich bezpośrednio, analizujemy potrzeby i ustalamy możliwości rozwiązania problemu lub realizacji usprawnień, dzięki czemu wiemy co sprawdza się w praktyce.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne dlatego naszą ofertę poszerzyliśmy o dodatkowe produkty, takie jak: prysznice bezpieczeństwa, myjki do oczu, bezpieczne pojemniki, wanny/palety wychwytowe, progi spowalniające, podłogowe akcesoria bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli masz wątpliwości – napisz lub zadzwoń do nas ! Nasz profesjonalny zespół doradzi Ci w doborze odpowiedniego produktu.

mata basenowa higieniczna antypoślizgowa

Służymy fachowym doradztwem

  • dobieramy maty indywidualnie do stanowiska pracy, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy, a także komfort pracowników
  • dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania ergonomiczne, dopasowane do konkretnych potrzeb
  • dajemy również możliwość bezpłatnego testu mat

Zapewniamy

  • fachową pomoc i kompletną obsługę na każdym etapie realizacji
  • dogodne warunki sprzedaży, a przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności

Oferujemy

  • dowóz własnym transportem
  • wysyłki towarów kurierem
  • wysoki poziom doradztwa technicznego