Mobilna kabina dekontaminacyjna PORTAdec 500 ™ do stosowania przed zdjęciem środków ochrony osobistej

Firmy Hughes wprowadził na rynek nowy produkt mobilną kabinę dekontaminacyjną z mgłą odkażającą PORTAdec 500. Świetnie nadającego się do ogólnego użytku jako element ogólnego wyposażenia higienicznego lub do odkażania środków ochrony osobistej przed zdjęciem.

Mobilna kabina dekontaminacyjna

Mobilna kabina dekontaminacyjna

W tych trudnych czasach, gdy coraz więcej firm zaczyna otwierać się ponownie, bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze.Kabina dekontaminacyjna PORTAdec 500 zapewnia użytkownikom odkażanie od stóp do głów za pomocą drobnej mgły z wody elektrolizowanej, znanej również jako kwas podchlorawy (HOCL). Ten środek dezynfekujący jest nietoksyczny i można go stosować na ubrania i skórę. Ponadto mata samoczyszcząca u podstawy urządzenia zapewnia odkażanie podeszew obuwia przed wejściem na matę osuszającą, która pochłania nadmiar płynu dezynfekującego z obuwia.

Mobilna kabina dekontaminacyjna

15-litrowy cylinder jest napełniony elektrolizowaną wodą i nie wymaga zasilania, dzięki czemu urządzenie jest całkowicie przenośne i nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszystkie elementy są przechowywane w przenośnej skrzyni na kołach i mogą być szybko wdrożone.

Bogate wyposażenie PORTAdec 500

Mobilna kabina dekontaminacyjna

Kabina dekontaminacyjna w standardzie wyposażony jest 15-litrowy cylinder z aktywacją nożną; wysokociśnieniowa pompa ręczna do uzupełniania ciśnienia w cylindrze; mata dezynfekująca i mata strefowa osuszającą absorpcyjną Deco Design ™ ; worki na piasek (12 kg po napełnieniu)