Mata wejściowa dezynfekcyjna 348 Sani-Master – nowa jakość mat dezynfekcyjnych

Sani-Master to mata nowej generacji, która łączy w sobie wszystkie cechy maty wejściowej czyszczącej, dezynfekującej oraz osuszającej buty. Dzięki swojej unikalnej modułowej konstrukcji można ją spersonalizować dostosowując do indywidualnych potrzeb: rodzaju obiektu, natężenia ruchu, charakteru i wielkości wejścia czy pomieszczenia.

Mata dezynfekcyjna 348 Sani-Master posiada trzy strefy:

Mata wejściowa dezynfekcyjna 348 Sani-Master

1. Strefa odkażająca podeszwy:

Elastyczne wypustki powodują automatyczny proces czyszczenia podeszwy obuwia w momencie nacisku stopy na matę. Wypustki uginają się aby zanurzyć zelówki w roztworze dezynfekującym. Jest to podwójne działanie zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do budynków.

2. Strefa wstępnego osuszania butów:

To strefa z możliwością rozbudowy dzięki czemu można dobrać idealną długość maty w zależności od natężenia ruchu oraz wielkości wejścia do budynku. Dzięki opatentowanemu systemowi połączeń, mata tworzy jednolitą całość.

3. Strefa suszenia końcowego:

Jest to strefa ze zintegrowanymi fazowanymi krawędziami, które zapobiegają potknięciom. Wkładki osuszające mogą być w pełni spersonalizowane za pomocą nadruku logo np. hotelu czy firmy, przekazują informacje o konieczności zachowania odpowiedniego dystansu społecznego lub miejscu dezynfekcji dłoni.

Dopasowanie maty do indywidualnych potrzeb:

Środkowe sekcje osuszające można dodać za pomocą systemu łączników, aby zwiększyć długość maty, tak by dopasować ją do określonych rozmiarów czy charakteru wejścia.


Projekty standardowe lub niestandardowe
Sekcje osuszające Sani-Master są dostępne ze standardowymi wkładkami dywanowymi lub z wkładkami z maty z logo, co zapewnia w pełni różnorodność kolorów i wzorów, które można dowolnie konfigurować.

Standardowa wkładka dywanowa wykonana z materiału 113 Master Trax jest dostępna w kolorze grafitowym. Alternatywnie wkładki dywanowe można wyposażyć w 199 Logo Imperial, co pozwala na tworzenie niestandardowych grafik, logo lub zestawień wybranych kolorów w celu uzyskania w pełni zintegrowanego rozwiązania pasującego do każdego wejścia.

Mata wejściowa dezynfekcyjna 348 Sani-Master to idealne rozwiązanie do użytku w szkołach, przedszkolach, biurach, aptekach, szpitalach, sklepach, hotelach, restauracjach itp.

354 Elektrolizowana woda – środek dezynfekujący,
idealny do użytku z matą Sani-Master.

Nasz elektrolizowany środek do dezynfekcji zabija 99,99% bakterii i wirusów takich jak COVID-19.