Mata antyzmęczeniowa Cushion Trax – najlepsza mata ergonomiczna na rynku w swojej klasie.

Mat antyzmęczeniowa 479 Cushion Trax jest najlepiej sprzedającą się mata przeciwzmęczeniowa w swojej klasie. Posiada najlepszy w swojej komfort zarówno dla statycznych, jak i dynamicznych stanowisk roboczych. Mata 479 Cushion Trax zapewniania doskonały komfor, trwałości i bezpieczeństwo.

Mat antyzmęc Cushion Trax

Mata ergonomiczna Cushion Trax jest to najbardziej wszechstronne rozwiązanie do redukcji zmęczenia zarówno w statycznych, jak i w dynamicznych pozycjach roboczych. Zastosowanie znajduje głównie w zakładach produkcyjnych oraz na liniach montażowych. Wyjątkowo wytrzymałą górna powierzchnia wyprodukowana w technologi Uni-Fushion, czyni ją niezwykle wytrzymałą na ciężkie warunki pracy. Mata antyzmęczeniowa Cushion Trax posiada również unikalny antypoślizgowy powłokę RedStop, która zapobiega przesuwaniu się na posadce. Maty wykonane na zamówienie są wyposażone w skosy, aby zminimalizować ryzyko potknięcia. Mata ta jest przetestowana pod kątem antypoślizgowości (R10) oraz uzyskała klasę odporności ogniowej B1 zgodnie z normą DIN4102

CushionTrax® jest dostępny w kolorze czarnym, szarym lub czarnym z żółtymi obramowaniami w pełnych rolkach lub na metr bieżący. Teraz dostępny również w kolorze czarnym lub czarnym z żółtymi krawędziami zabezpieczającymi o szerokości do 152 cm.

mata ergonomiczna

Mata antyzmęczeniowa ESD 826 Diamond Stat

826 Diamond Stat to wersja 479 Cushion Trax® w wersji ESD. Wykonany z materiału PVC, który rozprasza ładunki elektrostatyczne i spełnia normę IEC61340-4-1 (kategoria DIF), zmierzona rezystancja Rg 106 – 109 Ω, Rp 106 – 109 Ω. Ładunek elektrostatyczny (test chodzenia), spełnia normy ISO6356 i EN1815.

mata antyzmęczeniowa ESD

Mata modułowa 570 De-Flex

Mata ergonomiczna 570 De-Flex wprowadzony na rynek od 2017 roku jako modułowa wersja modelu 479 Cushion Trax z płytkami gumowymi. Szczególną uwagę zwrócono na zachowanie wysokiego poziomu komfortu. Wzór płytki w kształcie rombu – funkcja bezpieczeństwa, dodając jednocześnie funkcje modułowość do pokrycia dużych obszarów i niestandardowych konfiguracji.

mata ergonomiczna antyzmęczeniowa modułowa

Mata olejoodporna 572 De-Flex Nitrile

Mata ergonomiczna 572 De-Flex olejoodporna modułowa wersja modelu 479 Cushion Trax® z płytkami gumowymi. Platforma o grubości 19 mm izoluje pracownika od twardej nawierzchni. Kuliste kopuły pod nią umożliwiają uginanie maty przy każdym ruchu. Modułowe, gumowe płytki o wymiarach 45 cm x 45 cm zaprojektowane z uniwersalnym systemem podwójnego blokowania ze wszystkich stron.

mata modułowa ESD