Ergonomiczna mata przemysłowa

Maty przemysłowe

Przemysłowe maty antypoślizgowe antyzmęczeniowe są to maty, które można dostosować do każdego stanowiska i środowiska pracy. Zastosowanie tego typu mat ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, redukcję zmęczenia i co za tym idzie podniesienie wydajności pracy.

Mata wejściowa wyłapująca brud

Maty wyłapujące brud

Profesjonalne maty o dużej skuteczności zatrzymywania wody oraz brudu z możliwością dopasowania do każdego rodzaju wejścia. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu można je dostosować do każdego wnętrza, poprawiając estetykę wejścia i nadając mu wyjątkowy, stylowy i ekskluzywny wygląd, co zagwarantuje doskonałe pierwsze wrażenie.

Mata logo

Maty z nadrukiem logo

Maty logo są to maty, które można w pełni personalizować, korzystając z kolorowego nadruku BrilliantStep dającego możliwość cieniowania i uzyskiwania trójwymiarowych efektów. Te wysokiej jakości wielofunkcyjne maty są doskonałym sposobem na promowanie wizerunku firmy.

Mata dezynfekcyjna wejściowa

Maty dezynfekcyjne

Maty dezynfekcyjne wejściowe to maty przeznaczone do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, biurach, hotelach. Maty tego typu łączą w sobie wszystkie zalety mat czyszczących wejściowych oraz dezynfekcyjnych: odkażają, wchłaniają nadmiar wilgoci oraz zapobiegają wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.

Maty basenowe

Maty basenowe

Maty higieniczne basenowe są to maty do stosowania w szatniach, basenach, SPA, prysznicach, wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia na mokrych, śliskich podłogach. Maty higieniczne zawierają środek przeciwdrobnoustrojowy, aby zapobiec rozwojowi bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów.

Maty przemysł spożywczy gastronomia

Maty przemysł spożywczy

Maty dla przemysłu spożywczego i gastronomi do stosowania w komercyjnych kuchniach i zakładach produkujących żywność. Posiadają doskonałe właściwości przeciwzmęczeniowe. Zapewniają optymalne połączenie wygody, powierzchni antypoślizgowej, zdolności odwadniania, a także odporności na olej i tłuszcz.

Maty antystatyczne ESD

Maty antystatyczne ESD

Maty antystatyczne ESD to skuteczne zabezpieczenie przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych na stanowisku pracy.

Prysznic bezpieczeństwa mobilny

Prysznice bezpieczeństwa

Prysznice bezpieczeństwa oraz myjki do przemywania oczu i twarzy opracowane z myślą o niebezpiecznych środowiskach, w których istnieje ryzyko niewielkich wycieków chemikaliów lub substancji niebezpiecznych.

bezpieczny pojemnik na płyny łatwopalne i żrące

Bezpieczne pojemniki

Pojemniki przeznaczone do przechowywania oraz transportu cieczy łatwopalnych oraz żrących. Umożliwiają dozowanie płynów do małych pojemników o wąskich otworach wlewowych.