Bezpieczne maty podłogowe na każde stanowisko pracy

Z nami znajdziesz idealne rozwiązanie dla swojej firmy,
przetestujesz maty przed zakupem

Wszystkie maty z naszej oferty produkowane są z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu wysokiej klasy wykonawstwa.

PROMOCJE NA MATY WEJŚCIOWE
PONAD 30 RODZAJÓW PROFESJONALNYCH MAT WEJŚCIOWYCH W PROMOCYJNYCH CENACH, SZEROKI WYBÓR KOLORÓW I ROZMIARÓW
PRZEJDŹ DO PROMOCJI
ZŁÓŻ ZAPYTANIE O MATY TESTOWE
POMOŻEMY CI DOBRAĆ MATY NA STANOWISKA PRACY
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MATA ZATRZYMA DO 6 LITRÓW WODY
WYJĄTKOWA MATA Z POWŁOKĄ ANTYBAKTERYJNĄ, KTÓRA JUŻ NA WEJŚCIU ZATRZYMA BRUD I ZARAZKI
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
KONTENERY SAMOWYŁADOWCZE
WIELOZADANIOWE KONTENERY SAMOWYŁADOWCZE DO BEZPIECZNEGO PRZEŁADUNKU I ROZŁADUNKU MATERIAŁÓW SYPKICH I ODPADÓW.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Previous slide
Next slide

PRZEMYSŁOWE MATY ANTYPOŚLIZGOWE ANTYZMĘCZENIOWE

Przemysłowe maty antypoślizgowe antyzmęczeniowe są to maty, które można dostosować do każdego stanowiska i środowiska pracy. Zastosowanie tego typu mat ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, redukcję zmęczenia i co za tym idzie podniesienie wydajności pracy.

MATY DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO I GASTRONOMII

Maty dla przemysłu spożywczego i gastronomi do stosowania w komercyjnych kuchniach i zakładach produkujących żywność. Posiadają doskonałe właściwości przeciwzmęczeniowe. Zapewniają optymalne połączenie wygody, powierzchni antypoślizgowej, zdolności odwadniania, a także odporności na olej i tłuszcz.

MATY HIGIENICZNE – SPA BASENY

Maty higieniczne spa baseny są to maty do stosowania w szatniach, basenach, prysznicach, wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia na mokrych, śliskich podłogach. Maty higieniczne są traktowane środkiem przeciwdrobnoustrojowym, aby zapobiec rozwojowi bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów.

MATY DEZYNFEKCYJNE WEJŚCIOWE

Maty dezynfekcyjne wejściowe  to maty przeznaczone do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, biurach, hotelach. Maty tego typu łączą w sobie wszystkie zalety mat czyszczących wejściowych oraz dezynfekcyjnych: odkażają, wchłaniają nadmiar wilgoci oraz zapobiegają wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.

MATY PODŁOGOWE WYCIERACZKI

Maty podłogowe wycieraczki  to profesjonalne maty wejściowe dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza, poprawiając estetykę wejścia i nadając mu wyjątkowy, stylowy i ekskluzywny wygląd, co zagwarantuje doskonałe pierwsze wrażenie.

MATY LOGO

Maty logo są to maty, które można w pełni personalizować, korzystając z kolorowego nadruku BrilliantStep dającego możliwość cieniowania i uzyskiwania trójwymiarowych efektów. Te wysokiej jakości wielofunkcyjne maty są doskonałym sposobem na promowanie wizerunku firmy.

PRYSZNICE BEZPIECZEŃSTWA

Prysznice bezpieczeństwa oraz myjki do przemywania oczu i twarzy opracowane z myślą o niebezpiecznych środowiskach, w których istnieje ryzyko niewielkich wycieków chemikaliów lub substancji niebezpiecznych.

BEZPIECZNE POJEMNIKI

Bezpieczne pojemniki dozujące na płyny żrące i łatwopalne, to samozamykające się pojemniki, wyposażone w kran dozujący, sprawdzają się świetnie w profesjonalnych laboratoriach. Nadają się do  dozowania niebezpiecznych i łatwopalnych cieczy.

WANNY – PALETY WYCHWYTOWE

Przenośne wanny wychwytowe zapobiegają skażeniu środowiska.
Jednoczęściowa konstrukcja – opatentowany wewnętrzny system wsporników ścian tworzy wodoszczelne strefy mycia.

Zapraszamy do obejrzenia wideo oferowanych produktów

Najwyższa jakość, aspekty praktyczne oraz walory dekoracyjne to tylko kilka atutów, które charakteryzują nasze maty antyzmęczeniowe. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego – porównano w nim tradycyjne rozwiązania z tymi, które oferuje nasza firma.

Służymy fachowym doradztwem

Zapewniamy:

Oferujemy:

Mata zewnętrzna wejściowa

Maty niestandardowe

Zapytania handlowe oraz składanie zamówień

Darmowe badanie obiektu/ darmowe testy mat podłogowych

Zapytaj o indywidualne rozwiązania dla twojego obiektu

Maty z logo lub nadrukiem

Maty z logo lub nadrukiem