Mata logo to więcej niż wycieraczka

Mata wycieraczka z Twoim logo to oczywiście najlepszy sposób aby strefa wejścia do budynku była profesjonalna i zachęcająca, a jednocześnie promowała markę Twojej firmy. Maty tego typu świetnie sprawdzają się w firmach, sklepach, hotelach, sklepach specjalistycznych i nie tylko. Wycieraczki maty wejściowe są pierwszą barierą zapobiegającą wnoszeniu brudu do budynku, która może zatrzymać nawet do 80% zabrudzeń.
zrób wrażenie od pierwszego wejścia

Podłogowe maty dekoracyjne. Znajdź swój indywidualny styl

Maty dekoracyjne to gotowe projekty mat o wyjątkowej kolorystyce i wzornictwie, dzięki którym możesz podkreślić charakter obiektu już od pierwszego wejścia. To również wysokiej jakości wielofunkcyjna wycieraczka wyłapująca brud i osuszająca obuwie.

Zamówienie na maty logo

Przygotujemy matę skrojoną według twoich potrzeb

Oferujemy pełen zakres mat z logo oraz usług personalizacji, bez minimalnej wielkości zamówienia. Najnowocześniejsza technologia nadruku BrilliantStep pozwala uzyskać trójwymiarowy efekt, wąskie linie i cieniowane kolory, dzięki czemu każda mata może mieć niepowtarzalny wygląd.

Maty witające gości

Maty logo z napisem powitalnym to doskonały sposób na powitanie np. gości hotelowych lub pacjentów/klientów w gabinetach specjalistycznych.

Maty logo wystawowe

Maty logo można również użyć na targach lub stoiskach wystawowych jako informacji o zastosowaniu produktu lub o jego wyjątkowych cechach.

Maty logo strefowe

Maty logo strefowe to maty, które wskazują miejsce i kierunek wykonywania danej czynności podczas wchodzenia do budynku.

Maty logo informacyjne

Maty logo informacyjne, kierunkowe to świetny sposób na wskazanie kierunku lub miejsca w jakim klienci mają się udać w poszukiwaniu towaru, lub miejsca docelowego.

Maty bezpieczeństwa

Maty bezpieczeństwa mają za zadanie poinformować o istnieniu niebezpieczeństwa lub zagrożenia w danym miejscu. Niestandardowa mata z nadrukiem używana jako mata bezpieczeństwa.

Maty logo edukacyjne

Wydrukuj na macie logo np. dowolną grę, cyfry lub alfabet do aktywnej nauki w formie zabawy. Maty idealne do użytku w grupach zabawowych – w przedszkolach, szkołach itp.

nasze propozycje

powitaj swoich gości


mata logo: 199 Logo Imperial
cena od: 291,00 zł
wymiar na zamówienie: szerokość do 200cm
Druk w wysokiej rozdzielczości: BrilliantStep
Eventy sportowe


mata logo: Jet-Print Velour
cena od: 198,00zł
wymiar na zamówienie: szerokość do 200cm
nadruk : wysokiej jakości kolory
mata logo zewnętrzna


mata logo: Logo Outdoor
cena od: 215,00zł
wymiar na zaówienie: szerokość do 200cm
nadruk: odporny na warunki atmosferyczne
jak zamówić matę logo

Krok po kroku

01 Tytuł projektu

Nadaj projektowi dowolną nazwę. Będzie ona wykorzystywana w korespondencji i podana na zamówieniu

02 Typ maty

Wybierz rodzaj maty spośród gamy mat z logo

03 Wyślij logo

Wyślij logo na adres maty@jptechnik.pl . Dopuszczalne formaty: JPG, TIF, EPS, PCX, Adobe ilustrator, PDF i określ kolor tła

04 zaakceptuj wizualizację

W ciągu 24 godzin przygotujemy wizualizację maty logo do akceptacji

Kreatywne zastosowanie niestandardowych mat logo

zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, nasz zespół profesjonalistów przygotuje dla Ciebie ofertę i wizualizację projektu Twojej maty logo

© 2024 Exclusive interior. All Rights Reserved.