Maty logo – maty informacyjne to więcej niż tylko wycieraczki z logo firmy.


Kreatywne i alternatywne zastosowania niestandardowych mat z logo

Maty logo- maty informacyjne, rozwiązania.

Mata wycieraczka z Twoim logo to oczywiście najlepszy sposób aby strefa wejścia do budynku była profesjonalna i zachęcająca, a jednocześnie promowała markę Twojej firmy. Maty tego typu świetnie sprawdzają się w firmach, sklepach, hotelach, sklepach specjalistycznych i nie tylko.

Maty logo można zaprojektować w dowolny sposób, mogą one pełnić wiele funkcji: informacyjną, ostrzegawczą, reklamową czy edukacyjną.

Mata logo

Druk w wysokiej rozdzielczości pozwala uzyskać wysoką jakość, doskonale odwzorowując obraz. Ostre, wąskie linie, kontury i gładkie przejścia stanowią precyzyjne detale, dzięki którym każda mata ma swój indywidualny styl. Grubość runa wpływa na głębię obrazu, dając naprawdę niezwykłe efekty. Duża gama kolorystyczna zapewnia żywe kolory, głęboką czerń dla idealnego kontrastu oraz gładkie cieniowanie, co daje nadruk najwyższej jakości, aby logo wyglądało naprawdę doskonale. Z łatwością można odwzorowywać wielokolorowe logotypy, skomplikowane projekty, prace artystyczne, a nawet zdjęcia.

Wybierz spośród gamy mat z logo

190 Logo Washable

Mata logo

Nadaje się do prania. Wskazówki pielęgnacyjne: Prać w pralce w temp. 50°C lub odkurzać. Matę Logo Washable można w pełni dostosować do swoich wymagań: najnowocześniejsza technologia nadruku BrilliantStep™
pozwala uzyskać trójwymiarowy efekt, wąskie linie i cieniowane
kolory, dzięki czemu każda mata może mieć niepowtarzalny wygląd.

193 Logo Standard

maty logo

Można w pełni dostosować do swoich wymagań. Odpowiednia do małego natężenia ruchu. Do zastosowania w wejściach do biur, sklepów, restauracji, sklepów spożywczych, piekarni, sklepów specjalistycznych.

199 Logo Imperial

maty logo

Logo Imperial można w pełni dostosować za pomocą najnowocześniejszej technologii druku BrilliantStep,
umożliwiającej trójwymiarowe efekty, jednolite linie i cieniowanie kolorów, aby każda mata miała całkowicie indywidualny wygląd.
Matę Logo 199 Imperial można zamówić w niestandardowych długościach na metr bieżący i niestandardowych rozmiarach.

Kreatywne i niestandardowe wykorzystanie mat logo

Maty logo witające gości

Maty logo witająca gości

Maty logo z napisem powitalnym to doskonały sposób na powitanie np. gości hotelowych lub pacjentów/klientów w gabinetach specjalistycznych. Idealne do użytku w hotelach, recepcjach, na lotniskach, w salonach, wejściach do gabinetów lub w poczekalniach.

Maty logo informacyjne

maty logo informacyjne

Maty logo informacyjne, kierunkowe to świetny sposób na wskazanie kierunku lub miejsca w jakim klienci mają się udać w poszukiwaniu towaru, lub miejsca docelowego. Na takiej macie możesz nadrukować na przykład „zamów tutaj” lub „zapłać tutaj”, może ona służyć również jako promocja marki lub firmy.

Maty logo wystawowe

Maty logo wystawowa

Maty logo można również użyć na targach lub stoiskach wystawowych jako informacji o zastosowaniu produktu lub o jego wyjątkowych cechach. Można wydrukować na takiej macie coś w rodzaju ,,MIEJSCE PARKINGOWE” co zachęci zwiedzających targi żeby zatrzymać się i zwrócić uwagę na daną ekspozycję.

Maty bezpieczeństwa

maty logo bezpieczeństwa

Maty bezpieczeństwa mają za zadanie poinformować o istnieniu niebezpieczeństwa lub zagrożenia w danym miejscu. Niestandardowa mata z nadrukiem używana jako mata bezpieczeństwa w miejscach takich jak magazyny, linie produkcyjne lub zakłady produkcyjne to świetny sposób na zwrócenie uwagi na potencjalnie niebezpieczny obszar.

Maty logo strefowe

maty logo maty informacyjne

Maty logo strefowe to maty, które wskazują miejsce i kierunek wykonywania danej czynności podczas wchodzenia do do budynku. Bardzo dobrym przykładem takich mat są maty logo absorpcyjne do dezynfekcji obuwia.

Maty logo edukacyjne

Maty logo edukacyjne

Wydrukuj na macie logo np. dowolną grę, cyfry lub alfabet do aktywnej nauki w formie zabawy. Maty idealne do użytku w grupach zabawowych – w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych itp.