Profesjonalne maty do zastosowań

w każdej przestrzeni hotelu

Maty wejściowe wyłapujące brud

Profesjonalne maty o dużej skuteczności zatrzymywania wody oraz brudu z możliwością dopasowania do każdego rodzaju wejścia. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu można je dostosować do każdego wnętrza, poprawiając estetykę wejścia nadając mu wyjątkowy, stylowy i ekskluzywny wygląd, co zagwarantuje doskonałe pierwsze wrażenie.

Maty z nadrukiem logo

Maty logo są to maty, które można w pełni personalizować, korzystając z kolorowego nadruku BrilliantStep dającego możliwość cieniowania i uzyskiwania trójwymiarowych efektów. Z łatwością można odwzorowywać wielokolorowe logotypy, skomplikowane projekty, prace artystyczne, a nawet zdjęcia.

Maty antypoślizgowe do kuchni i gastronomii

Maty do stosowania w komercyjnych kuchniach i gastronomii. Posiadają doskonałe właściwości przeciwzmęczeniowe. Zapewniają optymalne połączenie wygody, powierzchni antypoślizgowej, zdolności odwadniania, a także odporności na olej i tłuszcz.

Maty antypoślizgowe na mokre i tłuste powierzchnie

Maty higieniczne – SPA, baseny

Maty higieniczne basenowe są to maty do stosowania w szatniach, basenach, SPA, prysznicach, wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia na mokrych, śliskich podłogach. Maty higieniczne zawierają środek przeciwdrobnoustrojowy, aby zapobiec rozwojowi bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów.

recepcja hotelu

Maty ergonomiczne do recepcji i strefy obsługi klienta

Maty podłogowe wyjątkowo wygodne i ergonomiczne, do stosowania w takich miejscach jak, recepcje, stanowiska obsługi klienta. Idealne do stacjonarnych stojących stanowisk pracy.

Maty dezynfekcyjna wejściowa

Maty dezynfekcyjne wejściowe

Maty dezynfekcyjne wejściowe przeznaczone do stosowania w budynkach użyteczności publicznej, biurach, hotelach. Maty tego typu łączą w sobie wszystkie zalety mat czyszczących wejściowych oraz dezynfekcyjnych: odkażają, wchłaniają nadmiar wilgoci oraz zapobiegają wnoszeniu zanieczyszczeń do budynków.