Maty do zastosowań w środowisku suchym

Tego typu maty stosuje się głównie w zakładach produkcyjnych, liniach montażowych, oraz magazynach logistycznych. Nadają się również do użytkowania komercyjnego, w tym hoteli, recepcji, sklepów, banków, restauracji itp. Jest to najbardziej wszechstronne rozwiązanie do redukcji zmęczenia na stanowiskach stojących, zarówno w statycznych, jak i w dynamicznych pozycjach roboczych.

Maty antyzmęczeniowe przemysłowe i korzyści z ich zastosowań

Aby poprawić komfort oraz bezpieczeństwo pracy na stanowiskach stojących należy używać mat antyzmęczeniowych przemysłowych. Maty przeciwzmęczeniowe antypoślizgowe projektowane są tak aby spowodować naturalne i niedostrzegalne kołysanie się ciała. Amortyzujący wpływ mat przeciwzmęczeniowych powoduje ciągłe mikro ruchy stóp, co minimalizuje zastoje krwi w nogach, a co za tym idzie zmniejsza się uczucie zmęczenia. Dodatkowymi korzyściami z zastosowań mat antyzmęczeniowych jest mniejsza absencja pracowników w wyniku urazów i kontuzji.

zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego projektu lub pomocy w doborze mat na stanowiska pracy, napisz do nas. Nasz zespół profesjonalistów przygotuje dla Ciebie projekt oraz ofertę