Maty do zastosowań w przemyśle spożywczym

Maty antypoślizgowe przemysł spożywczy. Właściwości ergonomiczne zapewnia odpowiednia grubość i wykonane z mocnych i jednocześnie sprężystych mieszanek gum. Odporne na oleje spożywcze i tłuszcze. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność w śliskim środowisku. Boki wykończone najazdami tak aby zapobiegać potknięciom. Maty tego typu są zaprojektowane tak by spełnić rygorystyczne wymogi stawiane przez przemysł spożywczy.

Korzyści z zastosowań mat antyzmęczeniowych

Aby poprawić komfort oraz bezpieczeństwo pracy na stanowiskach stojących należy używać mat antyzmęczeniowych antypoślizgowych. Maty przeciwzmęczeniowe antypoślizgowe projektowane są tak aby spowodować naturalne i niedostrzegalne kołysanie się ciała. Amortyzujący wpływ mat przeciwzmęczeniowych powoduje ciągłe mikro ruchy stóp, co minimalizuje zastoje krwi w nogach, a co za tym idzie zmniejsza się uczucie zmęczenia. Dodatkowa korzyść ze stosowania mat antyzmęczeniowych to mniejsza absencja pracowników w wyniku urazów i kontuzji.

zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego projektu lub pomocy w doborze mat na stanowiska pracy, napisz do nas. Nasz zespół profesjonalistów przygotuje dla Ciebie projekt oraz ofertę