Maty wyłapujące brudz naszej oferty skutecznie chronią wnętrze budynków przed zabrudzeniami wnoszonymi w wyniku ruchu pieszych. Odznaczają się wysoką chłonnością, elastycznością i łatwością w utrzymaniu w czystości. Proponujemy modele modułowe i obiektowe do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Maty do zadań specjalnych

Oferujemy maty gumowe przystosowane do każdych warunków atmosferycznych. Unikatowa struktura skutecznie usuwa brud, żwir i błoto z powierzchni butów. Jednocześnie gwarantuje doskonałą przyczepność i łatwy drenaż wody. Maty są elastyczne i dostosowują się do każdej powierzchni.

Moduły – dostosuj matę do warunków wnętrza

Maty wejściowe modułowe z Systemem Master Flex są łatwe w aranżacji i montażu. Wykorzystanie specjalnych zaczepów sprawia, że połączenia są niewidoczne. Naturalna guma tworzy antypoślizgową powierzchnię. Doskonale przylega do podłoża. Sprawdza się w obiektach o wysokim natężeniu ruchu.

Winylowe maty wejściowe

W ofercie znajdują się maty winylowe pętelkowe i o falistej strukturze. Oba modele posiadają antypoślizgową powierzchnię. Materiał jest trwały, elastyczny i odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu maty znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdzą się w strefach o dużym natężeniu ruchu, w tym w centrach handlowych czy na stacjach benzynowych.

KATEGORIE

KATALOG PRODUKTÓW