Maty na testy

Nie masz pewności jakiej maty potrzebujesz na stanowisko pracy ?

Rozumiemy twoje wątpliwości i dlatego przygotowaliśmy propozycję, po skorzystaniu z której będziesz mógł się przekonać

o skuteczności mat oraz podjąć właściwą decyzję jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.

Przekonaj się sam, że dzięki zastosowaniu ergonomicznych mat antypoślizgowych:

  • poprawisz komfort pracy

  • zredukujesz zmęczenie

  • poprawisz bezpieczeństwo

Przetestuj maty przez 7 dni zupełnie za darmo !

Maty dostępne na testy:

Cushion Trax – najbardziej wszechstronne rozwiązanie do redukcji zmęczenia zarówno w statyce, jak i w dynamicznych pozycjach roboczych.
W tej macie komfort, trwałość i bezpieczeństwo są połączone w jedną całość.

Zalecane zastosowania: intensywne użytkowanie, środowisko suche, w zakładach produkcyjnych, liniach montażowych, magazynach, oraz magazynach logistycznych
poszczególnych stanowiskach pracy. Nadaje się również do użytkowania komercyjnego, w tym do hoteli, recepcji, sklepów, domów towarowych, banków, restauracji itp.

Diamond Sof-Tred – wyjątkowo wygodna dzięki grubej – 12,7mm piance. Pokryta powłoką ochronną Dyna-Shield, która przedłuża trwałość produktu o 50% w porównaniu do zwykłego winylu mikrokomórkowego.

Zalecane zastosowania: Średnie obciążenia – obszary suche, w zakładach produkcyjnych, liniach montażowych, magazynach oraz magazynach logistycznych.

Safety Stance – Mata na stanowiska CNC obróbka metali. Bardzo wytrzymała, 100% gumy nitrylowej, odporna na oleje przemysłowe i agresywne chemikalia.

Zalecane zastosowania: Intensywne użytkowanie – środowisko mokre i zaolejone. Do umieszczania w zakładach produkcyjnych, liniach produkcyjnych, liniach montażowych, przy maszynach CNC, obróbce metali na poszczególnych stanowiskach pracy.

Cushion Ease Solid – Ekstremalnie wytrzymałe płytki gumowe o wymiarach 91 cm x 91 cm można łatwo montować w celu pokrycia dużych powierzchni lub pojedynczych stanowisk roboczych.

Zalecane zastosowania: Intensywne użytkowanie, środowisko suche, w zakładach produkcyjnych, liniach produkcyjnych i montażowych.

Skystep – Ergonomicznie i ekonomicznie zaprojektowana mata nitrylowa odporna na działanie większości olejów przemysłowych. Mata w łatwy sposób przysysa się do posadzki co zapobiega przesuwaniu się maty, jednocześnie zatrzymuje powietrze pod matą

Zalecane zastosowania: Średnie obciążenia – obszary suche, stanowiska warsztatowe.

Złóż zapytanie o maty na testy

Kontakt

TELEFON

ADRES

ul.Szarych Seregów 7/1C,D 75-130 Koszalin

FORMULARZ KONTAKTOWY