Witamy na stronie firmy JP Technik. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości trwałych, sprawdzonych ergonomicznych wykładzin i mat przemysłowych (antypoślizgowych, przeciwzmęczeniowych), a także higienicznych basenowych oraz wejściowych wyłapujących brud.

Naszym głównym partnerem, a zarazem dostawcą mat Notrax jest Justrite Safety Group EMEA B.V. – lider na rynku mat przeciwzmęczeniowych i bezpieczeństwa.
W ciągu wielu lat zdążyliśmy wyposażyć w maty wiele firm w naszym regionie jak i w Polsce. Naszymi odbiorcami są firmy przemysłowe, zakłady produkcyjne, remontowe, warsztaty, hotele, baseny, SPA i wiele innych. W nasze maty wyposażamy również pomieszczenia magazynowe, obiekty handlowe, biurowe itp.
Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w każdym obszarze przedsiębiorstwa na stanowiskach pracy to niezbędny warunek do jego sprawnego funkcjonowania oraz rozwoju.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy wyzwania stojące przed firmami w obszarze czystości i BHP. Docieramy bezpośrednio do naszych klientów, analizujemy potrzeby i ustalamy możliwości rozwiązania problemu lub realizacji usprawnień. Zapraszamy do współpracy służby BHP i utrzymania ruchu, przedstawicieli działów produkcji, technologów, osoby odpowiedzialne za utrzymanie obiektów jak również firmy usługowe.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o dodatkowe produkty, takie jak: bezpieczne noże, progi spowalniające, taśmy, listwy i płytki o właściwościach antypoślizgowych, osłony na kable, taśmy i farby do wyznaczania linii.

Służymy fachowym doradztwem

  • dobieramy maty indywidualnie do stanowiska pracy, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy, a także komfort pracowników
  • dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania ergonomiczne, dopasowane do konkretnych potrzeb
  • dajemy również możliwość bezpłatnego testu mat

Zapewniamy

  • fachową pomoc i kompletną obsługę na każdym etapie realizacji
  • dogodne warunki sprzedaży, a przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności

Oferujemy

  • dowóz własnym transportem
  • wysyłki towarów kurierem
  • wysoki poziom doradztwa technicznego