Witamy na stronie firmy JP Technik. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości trwałych, ergonomicznych wykładzin i mat przemysłowych – antypoślizgowych, przeciwzmęczeniowych pozwalających zwiększyć wydajność pracy, zadowolenie pracowników, a także zapewniających bezpieczeństwo pracy.

Naszym głównym partnerem, a zarazem dostawcą mat Notrax jest Justrite Safety Group EMEA B.V. – lider na rynku mat przeciwzmęczeniowych i bezpieczeństwa.

Od początku naszej działalności zdążyliśmy wyposażyć wiele firm w naszym regionie jak i w Polsce. Zrealizowaliśmy wiele zamówień o zróżnicowanym charakterze od pojedynczych do systemowych trafiających do naszych największych klientów. Głównymi odbiorcami naszych mat są firmy przemysłowe, zakłady produkcyjne, remontowe, warsztaty, hotele, szkoły, obiekty sportowe, baseny, SPA i wiele innych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy wyzwania stojące przed firmami w obszarze czystości i BHP. Stale dbamy o satysfakcję naszych klientów. Docieramy do nich bezpośrednio, analizujemy potrzeby i ustalamy możliwości rozwiązania problemu lub realizacji usprawnień, dzięki czemu wiemy co sprawdza się w praktyce. Zapraszamy do współpracy służby BHP i utrzymania ruchu, przedstawicieli działów produkcji, technologów, osoby odpowiedzialne za utrzymanie obiektów jak również firmy usługowe.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o dodatkowe produkty, takie jak: bezpieczne noże, progi spowalniające, taśmy, listwy i płytki o właściwościach antypoślizgowych, osłony na kable, taśmy i farby do wyznaczania linii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli masz wątpliwości – napisz lub zadzwoń do nas ! Doradzimy Ci w doborze odpowiedniego materiału i wzoru maty lub wykładziny.

 

Służymy fachowym doradztwem

  • dobieramy maty indywidualnie do stanowiska pracy, by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy, a także komfort pracowników
  • dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania ergonomiczne, dopasowane do konkretnych potrzeb
  • dajemy również możliwość bezpłatnego testu mat

Zapewniamy

  • fachową pomoc i kompletną obsługę na każdym etapie realizacji
  • dogodne warunki sprzedaży, a przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności

Oferujemy

  • dowóz własnym transportem
  • wysyłki towarów kurierem
  • wysoki poziom doradztwa technicznego