Maty podłogowe o dużej zdolności wchłaniania wody

Mata podłogowa Aqua Trap

Są to bardzo funkcjonalne maty podłogowe o dużej zdolności wchłaniania wody, wykonane z wysokiej jakości włókien. Służą po prostu jako wewnętrzna wycieraczka pod drzwi. Niezwykle skutecznie usuwają brud z podeszew butów, jednocześnie na długo zachowując estetyczny wygląd.

Wyjątkową matą podłogową wejściową pod względem zatrzymywania wody oraz czyszczenia butów jest mata Aqua Trap. Posiada ona opatentowany systemem brzegów ”Aqua Dam” tworzący swego rodzaju zbiornik, który jest w stanie utrzymać do 6 litrów wody na metr kwadratowy. Powłoka antybakteryjna, którą pokryte są włókna już w wejściu zatrzymuje bakterie i zarazki.
Górna, tekstylna powierzchnia wtłoczona na niezniszczalne podłoże gumowe z wypukłym wzorem, jest w stanie wytrzymać nawet największe natężenie ruchu. Mata niezwykle skutecznie osusza, usuwa brud z podeszew butów, jednocześnie na długo zachowując estetyczny wygląd. Natomiast podłoże antypoślizgowe z wypustkami skutecznie zapobiega przesuwaniu się maty.

Maty podłogowe o dużej zdolności wchłaniania wody

Maty podłogowe Guzzler

Pod względem chłonności wody i szorowania butów również wyróżnia się mata wolno leżąca Guzzler. Jest to bardzo solidna i trwała mata z uniesionymi brzegami po każdej stronie, działająca jak zbiornik, który jest w stanie zatrzymać do 6 litrów wody na metr kwadratowy. Podniesiony wzór wafelkowy jeszcze lepiej usuwa i kryje brud i wodę. Brzegi i podłoże maty są wzmocnione gumą zapewniają maksymalną trwałość. Wypustki na spodniej stronie maty minimalizują przesuwanie się maty na każdej powierzchni i unoszą matę do góry, dzięki czemu mokra podłoga pod spodem może łatwo wyschnąć.

Maty podłogowe o dużej zdolności wchłaniania wody